Büyük Birlik Partisi Bala Belediye Başkan Adayı Hüseyin Toker

Büyük Birlik Partisi Bala Belediye Başkan Adayı Hüseyin Toker


“ Devlet dediğimiz bu organize yapı soyut bir kavramdır, İnsanda vücut bulur beraberinde insanlar organize olur ve devlet dediğimiz olgu meydana gelir yani her şeyin başı da sonu da insandır. “

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ BALA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN TOKER; BALADA DEVRİM NİTELİĞİNDE ÇOK BÜYÜK İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

ANKARA-Sivil İnisiyatif - Büyük Birlik Partisi Bala Belediye Başkan Adayı Hüseyin Toker; Kırgızistan Fahri Konsolosu Dr. Mustafa Kurt’u makamın da ziyaret etti.
 

Dr. Mustafa Kurt;  öncelikle Bala Belediye Başkan Adayı Hüseyin Toker’e;  yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

KURT sözlerine şöyle devam etti; biliyorsunuz Kırgızistan Fahri Konsolosu olmamın yanı sıra aynı zaman da Başkent Uluslar arası Barış ve Kardeşlik Platformu genel Başkanı olarak sizleri burada görmek çok güzel. Başkent Platformu hakkında sizlere kısa bir bilgi vermek isterim. Başkent Platformu olarak bizler; “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın“ ilkesini düstur edinmiş, bu düsturla bütün dünya insanları için çalışmaya talip olmuş insanlardan müteşekkil bir sivil toplum kuruluşu olmanın, bilinç ve sorumluluğunu taşıyan sivil bir inisiyatifiz. Ülkemizde ve Dünyada Siyaset yapanlar insan odaklı siyaset yaparsa ve insansız Devlet veya devletlerin öneminin olmadığını kabul ederler ise  Bizler inanıyoruz ki, mutlu bireylerden mutlu aileler, mutlu ailelerden mutlu toplumlar, mutlu toplumlardan mutlu devletler, mutlu devletlerden mutlu bir dünya oluşur. ( Çünkü; Devlet dediğimiz bu organize yapı soyut bir kavramdır, İnsanda vücut bulur beraberinde insanlar organize olur ve devlet dediğimiz olgu meydana gelir yani her şeyin başı da sonu da insandır.) Dedi..


Bala Belediye Başkan Adayı Hüseyin Toker; Kırgızistan Fahri Konsolosu ve Başkent Uluslar arası Barış ve Kardeşlik Platformu Genel Başkanına kendilerini kabul ettikleri için teşekkürlerini iletti.
 
Büyük Birlik Partisi Bala Belediye Başkan Adayı olarak; Allah izin verir
Belediye başkanlığına seçilmem söz konusu olur ise, Balada devrim niteliğinde çok büyük işlere imza atacağını, Sivil Toplum Kuruluşlarının ne denli önemli olduğunu ve sivil siyaset yaparken gönüllük esasına dayanarak büyük hizmetler vermeye hazır olduklarını, sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde güzel hayırlı işler yapağına inandığını söyledi..

 



Başkent Platformu!

Ülke insanımızın asırlardır aşina olduğu, bir arada huzurla yaşama ve birbirinin derdiyle hemhal olabilme kültürünü, Platform tarafından, sivil örgütlülük alanına taşıyarak, sivil demokrasinin oluşmasına çok büyük katkı sağlamıştır.

Başkent Platformu

Başkent Platformu “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın“ misyonuna inanmış; 1200 ü aşkın birçok kardeş dernek, vakıf, federasyon, Konfederasyon temsilcilikleri ile birlikte ortak çalışmalar yürütülmekte ve işbirliği yapmaktadır.

Talep Görüş Bildir

İletişim

BAŞKENT PLATFORMU