Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten, Opr. Dr. Uğur YILDIZ

Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten, Opr. Dr. Uğur YILDIZ


Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten, Opr. Dr. Uğur YILDIZ, örnek kişiliği ve tıp alanındaki başarılı çalışmalarından ötürü, Başkent Uluslar arası Barış Kardeşlik Platformu tarafından ödüle layık görüldü.

 

"İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın" Ödülü, Opr. Dr. Uğur Yıldız'ın...


Ankara (Sivil İnisiyatif) –  Opr. Dr. Uğur Yıldız'a, Başkent Uluslararası Barış ve Kardeşlik Platformu tarafından "insana hizmet ödülü" verildi.

 

Kazan Hamdi Eriş Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten Opr. Dr. Yıldız'a ödülünü Kırgızistan Fahri Konsolosu, Başkent Platformu Genel Başkanı Dr. Mustafa Kurt ile Genel Başkan Vekili Av.Neslihan Duran Kocakaya takdim etti.

 

Dr. Kurt "Bütün dünya insanları için çalışmaya talibiz"

 

Kırgızistan  Fahri Konsolosu, Başkent Platformu Genel Başkanı Dr. Mustafa Kurt ödül öncesi yaptığı değerlendirmede Başkent Platformu'nun insanlar arasında dinsel, dilsel, ırksal, mezhepsel ve siyasal görüş ayrımı yapmaksızın, dünya insanlarını kucaklayan yapısına dikkat çekerek “insanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturu çerçevesinde bütün dünya insanları için çalışmaya talip olmuş bir sivil toplum kuruluşu olduklarını söyledi.


Dr. Kurt, şunları söyledi:

“İnanıyoruz ki; mutlu bireylerden mutlu aileler, mutlu ailelerden mutlu toplumlar, mutlu toplumlardan mutlu devletler, mutlu devletlerden mutlu bir dünya oluşur… Siz de bu misyona uygun düşünce ve faaliyetlerinizden ötürü misyonumuzun özeti olan “insanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışına hizmet ettiğinize inancımız tamdır”.

Opr. Dr. Yıldız "Hastanemiz temeline önce insanı koymayı başarmıştır"

Kazan Hamdi Eriş Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Uğur Yıldız ise yaptığı konuşmada çalışmalarında insan temelli bir yaklaşımı öncelik olarak kabul ettiklerini ve hastane hizmetlerinde de hizmet miktarı yerine niteliğe önem verdiklerini söyledi.

Seçkin bir personelle, günün teknolojisine uygun, kaliteli, güler yüzlü, güvenilir bir hizmeti hedef olarak seçtiklerini belirten Opr. Dr. Uğur Yıldız "hastane yönetimi olarak “Duranın Gerileyeceği” fikrine inandık ve hastanemizin geleceği için sürekli yenilenme ve gelişme çabası içerisine girdik. Bu çerçevede Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimsemiş olarak yolumuza devam etmekteyiz" diye konuştu.
 Başkent Platformu!

Ülke insanımızın asırlardır aşina olduğu, bir arada huzurla yaşama ve birbirinin derdiyle hemhal olabilme kültürünü, Platform tarafından, sivil örgütlülük alanına taşıyarak, sivil demokrasinin oluşmasına çok büyük katkı sağlamıştır.

Başkent Platformu

Başkent Platformu “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın“ misyonuna inanmış; 1200 ü aşkın birçok kardeş dernek, vakıf, federasyon, Konfederasyon temsilcilikleri ile birlikte ortak çalışmalar yürütülmekte ve işbirliği yapmaktadır.

Talep Görüş Bildir

İletişim

BAŞKENT PLATFORMU