Yeni Türkiye Yolunda 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Başarılar Diliyoruz

Yeni Türkiye Yolunda 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Başarılar Diliyoruz


YENİ TÜRKİYE YOLUNDA

12. CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A

BAŞARILAR DİLİYORUZ

 

Ülkemiz 10 Ağustos 2014 tarihinde bir ilki yaşamış ve milletin oyuyla Cumhur BAŞKANINI seçmiştir…

Bu tarih bir milattır…

Demokrasi zaferidir.

Millet iradesinin tecellisidir.

Bizler, BAŞKENT ULUSLAR ARASI BARIŞ VE KARDEŞLİK PLATFORMU olarak bu güne tanıklık etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Başkent Uluslararası Barış ve Kardeşlik Platformu; insanlar arasında dinsel, dilsel, ırksal, mezhepsel ve siyasal görüş ayrımı yapmaksızın, dünya insanlarının tümünü kucaklayan, Türk ve dünya insanlarının huzurlu, mutlu, barış ve refah içerisinde yaşayacağı bir dünya için,  “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın“ ilkesini düstur edinmiş, çok yönlü çalışmalar yürüten sivil bir inisiyatiftir.

Başkent Uluslar arası Barış ve Kardeşlik Platformu; Türkiye'nin 81 ilinde, Türk Cumhuriyetlerinde, Avrupa’da, Suriye’de, Irak’da, Surinam’da, Kanada’da Hindistan’da, Pakistan’da, Balkanlar’da ve 69 ülkede sözcüleri vasıtası ile sahip olduğu misyon doğrultusunda, “Dünya Barış ve Kardeşlik Platformu’nu oluşturarak, mutlu bir dünyanın oluşumuna katkı sağlama amacına hizmet etmektedir.

Bizi biz yapan değerlerimiz adına, PLATFORM olarak, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN 12. CUMHURBAŞKANI SEÇİLEN SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I tebrik ediyoruz.

Seçimin, milletimiz ve ülkemize hayırlar getirmesini, bölgemize ve dünyaya barış sağlamasını, tüm mazlumların kurtuluşuna vesile olmasını diliyor, YENİ TÜRKİYE YOLUNDA CUMHURBAŞKANIMIZA başarılar diliyoruz.

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN…

 

Dr. Mustafa KURT

BAŞKENT PLATFORMU GENEL BAŞKANI

KIRGIZİSTAN – TÜRKİYE FAHRİ KONSOLOSUBaşkent Platformu!

Ülke insanımızın asırlardır aşina olduğu, bir arada huzurla yaşama ve birbirinin derdiyle hemhal olabilme kültürünü, Platform tarafından, sivil örgütlülük alanına taşıyarak, sivil demokrasinin oluşmasına çok büyük katkı sağlamıştır.

Başkent Platformu

Başkent Platformu “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın“ misyonuna inanmış; 1200 ü aşkın birçok kardeş dernek, vakıf, federasyon, Konfederasyon temsilcilikleri ile birlikte ortak çalışmalar yürütülmekte ve işbirliği yapmaktadır.

Talep Görüş Bildir

İletişim

BAŞKENT PLATFORMU