UNUTMADIK.! UNUTTURMAYACAĞIZ.!!!

UNUTMADIK.! UNUTTURMAYACAĞIZ.!!!


UNUTMADIK.! UNUTTURMAYACAĞIZ.!!!

 

“Başkent Platformu Unutmadık Unutturmayacağız ve ‘’Karanlık Geceyi Aydınlatan Milletimize Selam Olsun’’ Sloganı İle Çeşitli Etkinlikler ve Ziyaretler Gerçekleştiriyor.”

Sivil İnisiyatif (ANKARA)-  Başkent Uluslararası Barış Kardeşlik Platformu Genel Başkanı Dr. Mustafa Kurt, 9 Yıldır Milli Hafızaya Dönmemiz İçin Çok Israr Ettik. Kuruluş Felsefesi Olarak “İnsanı Yaşat Ki, Devlet Yaşasın” ve Beraberinde “Devletin Sahibi Millettir” Dedik... Şimdi ise 15 Temmuz İhanet Gecesini Unutmadık Unutturmayacağız.... Diyoruz.  Başkent Platformu 17/25 Aralıkta, FETÖ Örgütüne Karşı, Devletin Yanında Olmuştu ve Amansız Bir Mücadele Başlatmıştı... Şimdilerde ve Bundan Sonrada Devletin ve Milletin Yanında Olacağız ve Hafızalarımızı Güçlü Tutmak İçin Bu ve Benzer Çalışmalara Devam Edeceğiz.. Dedi.

Başkent Platformu Unutmadık Unutturmayacağız ve ‘’Karanlık Geceyi Aydınlatan Milletimize Selam Olsun’’ Sloganı İle Çeşitli Etkinlikler ve Ziyaretler Gerçekleştiriyor.

Bu Kapsamda 15 Temmuz Gazilerine, Sivil Toplum Başkanlarına Üstün Hizmet Plaketleri Taktim Ederken, 15 Temmuzu Unutmama Unutturmama Adına Millet Olarak Yeni Bir Sayfa Açtıklarını da Söylüyorlar.

Platform Yetkilileri, 15 Temmuz Gazilerinin Yanı Sıra Ayrıca Operasyonlarda Sınırın İçinde Yada Ötesinde Yaralanan Askerlere Yerinde Ziyaret Ederek Moral Olma Faaliyetlerine Aralıksız Devam Ettiklerini İfade Ediyorlar.

Başkent Platformu Genel Başkanı Dr. Mustafa Kurt’un Yaptıkları Toplantılarda, Ziyaretlerinde Ve Beraber Oldukları Sivil Toplum Kuruluşları İle Görüşmelerinde Özetle Altını Çizdikleri Tespitlerden Satır Başlıkları Şöyle;

 

Karanlık Güçlerin Türk İslam Dünyasının ve Tüm Mazlumların Son Kalesi Olan Türkiye Cumhuriyeti Devletini Bölmeye, Parçalamaya, Hatta Yok Etmeye Çalıştıklarını Millet Olarak Görmekteyiz.

Şöyle ki; Emperyalist Güçler Uzun Yıllardır, Türkiye Cumhuriyeti  Devletini Dolayısı İle Türk Milletini, Yurt Dışında Lobi Faaliyetleri ve Gizli Planlarla Yurt İçinde Bölücü Terör Örgütleri Ve Paralel Örgütlerle Şimdilerde İse Ekonomik Yaptırımlarla Terbiye Etmek, Devamında Siyaseti Dizayn Etmek Arzusunda Oldukları Gibi Akabinde Türkiye Cumhuriyetini Dize Getirmeye Çalıştıkları Milletimizce Gayet İyi Bilinmektedir. Bu Karanlık Odaklar Sonrasında, Milletimizi Parçalanıp, Bölünüp, Türkiye’yi Bir İç Savaşa Sürükleyerek Ülkemizi Suriye, Irak, Mısır vs. vs. Durumuna Düşürerek, Böylece Mazlumların Son Kalesi Olan Türkiye’yi İçerden Yıkmış Olacaklardı.


Bütün Bu Sinsi Planlarını Tutmayınca Bu Defa Devletin Bir Numaralı İsmi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiyi Yalnızlaştırma Politikaları Üzerinden Bir Algı Gerçekleştirilmek İstediler. 

 

Devletin Bekası, Milletimizin İstiklali ve İstikbali Yolunda Yürüyen, Cumhurbaşkanımızın Da Son Günlerde Çeşitli Platformlarda, Yalnız Olduğunu İfade Etmesi de Ayrıca Bizleri Derinden Üzmüştür.

 

“Bizlerde Başkent Platformu Olarak Diyoruz ki, Devletin Sahibi Millettir ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Yalnız Değildir.’’

 

Aziz Milletimiz O Karanlık Gecede, İstiklal Uğruna İhanet Şebekesine Karşı Tek Vatan, Tek Devlet, Tek Millet, Tek Bayrak Unsurlarının Kutsallığını Şerefli Bir Şekilde Omuz Omuza Vererek  “Ya İstiklal Ya Ölüm” Anlayışıyla Hareket Etmiştir, Aynı Zamanda Bu Aziz Millet Türkiye Cumhuriyetinin Bölünmez Toprak Bütünlüğünü, Anayasasını, Milletin Bağımsızlığını ve Egemenliğini Korumuştur.

“Maalesef Bu Uğurda Gazilerimiz ve Şehitlerimiz Olmuştur.”

Milli İradeye Sahip Çıkan Başta Aziz Şehitlerimize, Gazilerimize, Askerlerimize, Polislerimize, Vatandaşlarımıza, Siyasi Parti Liderlerine ve Yöneticilerine, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Tüm Medya Kuruluşlarına, Devlet Adamı Vakarı ile Görev Yapan Yetkililere, Tüm Milletimize Şükranlarımızı Tekrar Tekrar Sunuyoruz..

UNUTMADIK.! UNUTTURMAYACAĞIZ.!!! Dedi.Başkent Platformu!

Ülke insanımızın asırlardır aşina olduğu, bir arada huzurla yaşama ve birbirinin derdiyle hemhal olabilme kültürünü, Platform tarafından, sivil örgütlülük alanına taşıyarak, sivil demokrasinin oluşmasına çok büyük katkı sağlamıştır.

Başkent Platformu

Başkent Platformu “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın“ misyonuna inanmış; 1200 ü aşkın birçok kardeş dernek, vakıf, federasyon, Konfederasyon temsilcilikleri ile birlikte ortak çalışmalar yürütülmekte ve işbirliği yapmaktadır.

Talep Görüş Bildir

İletişim

BAŞKENT PLATFORMU